Hakkımızda

Hakkımızda

Ceremony Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2013 yılında Şekersiz Şerit Sakız üretim yatırımına karar vererek 2014 yılı içerisinde tüm alt yapısını oluşturmuş ve 2014 yılının Aralık ayında Türkiye'nin %100 yerli sermayeli firması olarak üretime başlamıştır.
Firma yönetimimizin özellikle çikolata başta olmak üzere gıda sektöründeki 30 yıllık bilgi birikimi ve donanımı ile Ortadoğu, Balkanlar, Afrika ve Asya kıtalarına uzanan ihracat ağı Şerit Sakız üretimi ve satışında da Ceremony Gıda’yı iddialı bir konuma taşımaktadır.
Başlıca hedefimiz, 2018 yılında günlük 75 Tonluk üretim hacmine ulaşarak bölgemizde bu ölçekteki en büyük üretici haline gelmektir. Bunun yanında, global dünyayı teknoloji ve hizmet anlamında yakından takip ederek birinci kalite üretim ve birinci kalite hizmet önceliklerimizin en başında gelecektir. Bu hedeflere ulaşmak için en büyük sermayemiz, çok çalışma arzu ve isteğimizden daha fazlası değildir.
13.000 m²'si kapalı alan olmak üzere toplam 40.000 m2 alana sahip tesisimiz son derece hijyenik şartlarda üretim yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Uzun çalışmalar ve pazarlama faaliyetleri ile geliştirilen 7 Stick markamızla pazara sunulan ürünlerimizde meyve tatlarının doğallığını tüketicimizin damak zevkine sunmayı amaç edindik.

Ceremony Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak kurumsal politikamız yüksek teknolojiyi, yüksek kaliteli ürünle birleştirmek ve bunun sürekliliğini sağlamaktır.